Strona główna Aktualności Adwokaci po godzinach - wystawa

Aktualności

Adwokaci po godzinach - wystawa

 

Szanowni Państwo

Adwokaci i Aplikanci adwokaccy 

 

Uprzejmie przypominamy, iż Ośrodek Badawczy Adwokatury im. adw. W. Bayera organizuje projekt pod nazwą „ADWOKACI PO GODZINACH”.

Pomysł sprowadza się do zorganizowania wystawy dokonań adwokatów i aplikantów adwokackich na polach pozazawodowych. Wielu z nas może poszczycić się talentami i osiągnięciami literackimi, muzycznymi, fotograficznymi, naukowymi, sportowymi, turystycznymi i wieloma innymi. Warto te dokonania zebrać w jednym miejscu i zaprezentować publicznie.

 

Zamierzeniem OBA jest aby taka wystawa miała swoje otwarcie, jeżeli będą takie możliwości epidemiczne już podczas Dni Kultury Adwokatury w listopadzie br. Ekspozycja dokonań naszego środowiska będzie mieć walor integracyjny ale również wizerunkowy.

 

Dlatego gorąco zapraszam Koleżanki i Kolegów do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu i o przesyłanie swoich prac plastycznych, fotografii, publikacji, pucharów i nagród itp.

 

Uprzejmie informuje nadto, że z uwagi na przesunięcie terminu otwarcia wystawy "Adwokaci po godzinach", które planowane jest na dzień 18 listopada br. - do końca października br. możecie Państwo przekazywać swoje "eksponaty", które wzbogacą wystawę

 

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z biurem Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie adres Krakowska Izba Adwokacka 31-135 Kraków ul. Batorego 17
mail: ora@adwokatura.krakow.pl 

tel. 664 152 661 

 

poważaniem

adw. Paweł Gieras

Prezes OBA

 

adwokaci-po-godzinach.png

Poniedziałek, 12 Lipca 2021

PowrótPowrótPowrót