Strona główna Aktualności KARTY SPORTOWE

Aktualności

physiotherapy-595529_960_720.jpg

KARTY SPORTOWE

 

Szanowni Państwo

Długo oczekiwany przez Państwa program sportowy wspólnie z  VanityStyle Sp. z o.o. został uruchomiony  od 1 lutego 2019 roku

W jego ramach możecie Państwo korzystać z 2 kart:

 

FitProfit (program bez limitu wejść)

lub

FitSport (8 wejść w miesiącu)

 

ceny szczegółowe podane także dla dzieci i osób towarzyszących podane zostały w przesłanym mailu wraz z  regulaminami korzystania z kart !!!

 

DWUETAPOWA REJESTRACJA DO PROGRAMU

 

1).Aby rozpocząć udział w programie od każdego 1 dnia kolejnego miesiąca należy wysłać informację z niezbędnymi danymi na podany adres email (szczegóły dot. zgłoszenia poniżej⇓). Po weryfikacji przez Izbę Państwa dane zgłoszeniowe zostają przesłane do Vanity Style. Proszę jednak pamiętać, aby zgłoszenia dokonać do każdego 10 dnia miesiąca.( 10-ty to termin w którym ORA Kraków zamyka listę na dany miesiąc i przesyła ją do Vanity)

 

2).Na wskazany przez wypełniającego adres e-mail zostanie wysłany indywidualny link rejestracyjny przez Firmę VanityStyle, który należy uruchomić zgodnie z przesłaną instrukcją ( nie jest to e-mail wysyłany automatycznie – maile są wysyłane po 10-tym każdego miesiąca) *. Tylko ta rejestracja i opłata karty w terminie do 20-go każdego miesiąca gwarantuje, że karta zostanie aktywowana.

 

Odbiór kart ma miejsce w Biurze ORA w Krakowie (parter, dziennik podawczy) w godzinach pracy Izby po wcześniejszym zawiadomieniu osoby zainteresowanej.

 

Karta jest aktywowana zawsze od 1 dnia miesiąca.

 

⇒SPOSÓB ZGŁOSZENIA!

W celu przystąpie do programu KART SPORTOWYCH prosimy o przesłanie niezbędnych danych na adres e-mail: anna.tataruda@adwokatura.krakow.pl

1). Imię

2). Nazwisko

3). Adres e-mail

4). Wybór karty sportowej: 
        a). FitSport
        b). FitProfit

 

W przypadku podania niekompletnych danych, zgłoszenie uznaje się za nieważne!!

 

 

 

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie, ul. Batorego 17. Dane osobowe są przetwarzane w celu umożliwienia udziału w programach Fit Profit lub FitSport organizowanych przez VanityStyle Sp. z o.o. (podstawa przetwarzania danych to art. 6 ust 1 pkt b) RODO – które jest niezbędne do wykonania umowy). Państwa dane zostaną przekazane VanityStyle Sp. z o.o. w celu umożliwienia Państwu rejestracji elektronicznej na platformie operatora ww. programów.

Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do wzięcia udziału w ww. programach, a po tym czasie mogą być przetwarzane aż do upływu terminu przedawniania ew. roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby wziąć udział w programach. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W celu skorzystania z przysługujących Państwu uprawnień należy skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem ora@adwokatura.krakow.pl

 

* z powyższych zgłoszeń tworzy się automatycznie lista uczestników przekazana do VanityStyle.

Środa, 23 Stycznia 2019

PowrótPowrótPowrót