Strona główna Aktualności KARTY SPORTOWE

Aktualności

physiotherapy-595529_960_720.jpg

KARTY SPORTOWE

 

Szanowni Państwo

Długo oczekiwany przez Państwa program sportowy wspólnie z  VanityStyle Sp. z o.o. został uruchomiony  od 1 lutego 2019 roku

W jego ramach możecie Państwo korzystać z 2 kart:

 

FitProfit (program bez limitu wejść)

lub

FitSport (8 wejść w miesiącu)

 

ceny szczegółowe podane także dla dzieci i osób towarzyszących podane zostały w przesłanym mailu wraz z  regulaminami korzystania z kart !!!

 

DWUETAPOWA REJESTRACJA DO PROGRAMU

 

1).Aby rozpocząć udział w programie od każdego 1 dnia kolejnego miesiąca należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie ORA. Tenże formularz po weryfikacji przez Izbę zostaje przesłany do Vanity Style. Proszę jednak pamiętać, aby rejestracji przez stronę ORA dokonać do każdego 10 dnia miesiąca.( 10-ty to termin w którym ORA Kraków zamyka listę na dany miesiąc i przesyła ją do Vanity)

 

2).Na wskazany przez wypełniającego formularz adres e-mail zostanie wysłany indywidualny link rejestracyjny przez Firmę VanityStyle, który należy uruchomić zgodnie z przesłaną instrukcją ( nie jest to e-mail wysyłany automatycznie – maile są wysyłane po 10-tym każdego miesiąca) *. Tylko ta rejestracja i opłata karty w terminie do 20-go każdego miesiąca gwarantuje, że karta zostanie aktywowana.

 

Odbiór kart ma miejsce w Biurze ORA w Krakowie (parter, dziennik podawczy) w godzinach pracy Izby po wcześniejszym zawiadomieniu osoby zainteresowanej.

 

Karta jest aktywowana zawsze od 1 dnia miesiąca.

 

 

 

>>>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY<<<

 

 

 

 

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie, ul. Batorego 17. Dane osobowe są przetwarzane w celu umożliwienia udziału w programach Fit Profit lub FitSport organizowanych przez VanityStyle Sp. z o.o. (podstawa przetwarzania danych to art. 6 ust 1 pkt b) RODO – które jest niezbędne do wykonania umowy). Państwa dane zostaną przekazane VanityStyle Sp. z o.o. w celu umożliwienia Państwu rejestracji elektronicznej na platformie operatora ww. programów.

Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do wzięcia udziału w ww. programach, a po tym czasie mogą być przetwarzane aż do upływu terminu przedawniania ew. roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby wziąć udział w programach. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W celu skorzystania z przysługujących Państwu uprawnień należy skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem ora@adwokatura.krakow.pl

 

* z powyższych zgłoszeń tworzy się automatycznie lista uczestników przekazana do VanityStyle.

Środa, 23 Stycznia 2019

PowrótPowrótPowrót