Strona główna Aktualności Najnowsze produkcje na portalu IDeA.

Aktualności

idea-logo.jpg

Najnowsze produkcje na portalu IDeA.

 

Szanowni Państwo,

 

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi produkcjami portalu IDeA.

https://www.idea-adw.org/

 

Za każdą zakupioną produkcję zostanie przyznany 1 punkt w Doskonaleniu Zawodowym.

Przypominamy, że corocznie należy zebrać 12 punktów szkoleniowych

 

 

1). „PRAKTYCZNE ASPEKTY OPINIOWANIA PSYCHOLOGICZNEGO W SPRAWACH KARNYCH”

mgr Żaneta Adamczyk-Siwek

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo- behawioralny, biegły psycholog. Jako psycholog pracuje w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego w Krakowie na oddziale ogólnopsychiatrycznym, gdzie zajmuje się min. diagnozą psychologiczną. Studiowała psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła 4-letni kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej w Warszawie. Od 2014 roku pracuje jako psycholog w Szpitalu Klinicznym im dr. J. Babińskiego w Krakowie na Oddziale Psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Zdobywała doświadczenie w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego, Oddziale Rehabilitacyjnym Szpitala Klinicznego im dr. J. Babińskiego.

 

 

2. „WPŁYW PRZEPISÓW USTAWY Z DNIA 1 MARCA 2018 R.

O PRZECIWDZIAŁANIU PRANIU PIENIĘDZY ORAZ FINANSOWANIU TERRORYZMU („USTAWA AML”) NA PRAKTYKĘ WYKONYWANIA ZAWODU ADWOKATA I RADCY PRAWNEGO”

adw. Alicja Sobota

 

Adwokat, senior associate w kancelarii „Nikiel i Wspólnicy” sp. j. W praktyce zawodowej zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi compliance, w tym ochrony danych osobowych, jak również problematyką obrotu nieruchomościami, a także prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Sekretarz Sekcji Prawa Upadłościowego Instytutu Allerhanda. Autorka publikacji z zakresu prawa upadłościowego oraz spółek. Prelegentka konferencji INSO.

Poniedziałek, 2 Grudnia 2019

PowrótPowrótPowrót