Strona główna Aktualności oferta kursów Legal English dla członków ORA w...

Aktualności

oferta kursów Legal English dla członków ORA w Krakowie

Szanowni Państwo

 

Przedstawiam nową ofertę kursów Legal English dla członków ORA  w Krakowie.

W ubiegłym  semestrze  wielu radców i aplikantów  skorzystało z naszej oferty zajęć, co świadczy o ich wysokiej jakości i przydatności.

 

Jako anglistka i prawniczka, praktykująca prawo w języku angielskim, dołożyłam wszelkich starań, aby nasze kursy były nie tylko zgodne z najnowszymi wymogami językowymi, ale także aby zapoznać uczestników z aktualną kulturą prawną w obrocie międzynarodowym. Znajomość Legal English otwiera drzwi do lepszego porozumiewania się na arenie międzynarodowej, buduje wiarygodność i profesjonalizm adwokata.

 

W tej edycji kursów każdy uczestnik otrzyma w prezencie autorski handbook zawierający wzory pism w języku angielskim. Ten unikatowy zbiór dokumentów stanowi nieocenione wsparcie w codziennej pracy prawniczej.

 

Chciałabym także zapowiedzieć nadchodzący kurs poświęcony umowom IT w języku angielskim, który stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w tej dziedzinie prawa.

 

Członkowie ORA w Krakowie przy zapisach do 20 lutego bieżącego roku i podaniu hasła „Legal English ORA Kraków” wraz z numerem wpisu otrzymają 10% rabat.

 

Adw. Izabela Konopacka

Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej

le24-post-advocates-v3.png
Załączniki:

Czwartek, 1 Lutego 2024

PowrótPowrótPowrót