Strona główna Aktualności PODZIĘKOWANIA PANI KONSUL WĘGIER prof. dr hab....

Aktualności

dsc_4278.JPG
dsc_4383.JPG
dsc_4343.JPG

PODZIĘKOWANIA PANI KONSUL WĘGIER prof. dr hab. Adrienne Körmendy

 

PODZIĘKOWANIA PANI KONSUL WĘGIER

prof. dr hab. Adrienne Körmendy

 

 

         W dniu 06 sierpnia 2020 roku w Willi Decjusza w obecności władz miasta i województwa małopolskiego, korpusu dyplomatycznego oraz zaproszonych gości odbyło się oficjalne zakończenie pełnienia misji dyplomatycznej w Krakowie przez Konsul Generalną Węgier  prof. dr hab. Adrienne Körmendy.

 

         Krakowską Izbę Adwokacką w tej uroczystości reprezentował Dziekan adw. Paweł Gieras, który skierował do Pani konsul uroczysty list gratulacyjny, zawierający podziękowania za owocną, wieloletnią współpracę z krakowskim środowiskiem adwokackim.

 

         W trakcie uroczystości Konsul Generalna odznaczona została przez Prezydenta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego medalem Honoris Gratia z zasługi na rzecz pogłębiania współpracy Krakowa z miastami partnerskimi na Węgrzech i Jej osobistego zaangażowania w tworzeniu wspaniałych relacji pomiędzy polakami i węgrami.

 

Dziekan ORA wręczył Pani Konsul pamiątkowy medal wydany z okazji 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej, jak również przekazał życzenia wszelkiej pomyślności od krakowskiego środowiska adwokackiego. Uroczystość uświetnił występ młodych artystów z Polski i Węgier.  

Poniedziałek, 10 Sierpnia 2020

PowrótPowrótPowrót