Strona główna Samorząd Kalendarz wydarzeń Klub Filmowy Adwokatów projekcja filmu „Le...

Kalendarz wydarzeń

lemans_2.jpg

Klub Filmowy Adwokatów projekcja filmu „Le Mans’66”

Czwartek, 28 Listopada 2019

 

Klub Filmowy Adwokatów projekcja filmu „Le Mans’66

 

Zapraszamy na kolejny pokaz Klubu Filmowego Adwokatów. Pokaz odbędzie się 28 listopada 2019 roku o godzinie 20.00. Ponownie spotykamy się w Kinie Kijów (al. Krasińskiego 34) w Sali Studio.

 

Podczas spotkania obejrzymy amerykańską produkcję „Le Mans’66” z 2019 r., którą wyreżyserował James Mangold. W rolach głównych występują: Matt Damon (Carroll Shelby), Christian Bale (Ken Miles). Film będzie miał premierę w kinach w dniu 22.11.2019 r.

 

„Le Mans ‘66” to prawdziwa historia wizjonerskiego amerykańskiego projektanta samochodów Carrolla Shelby’ego i nieustraszonego brytyjskiego kierowcy Kena Milesa, w których wcielili się nagrodzeni Oscarami Matt Damon i Christian Bale.

 

Shelby (Damon) i Miles (Bale) wspólnie stawili czoło obojętności wielkich korporacji, prawom fizyki i własnym ograniczeniom, by zbudować rewolucyjny samochód wyścigowy dla Ford Motor Company i rzucić wyzwanie słynnym samochodom Enzo Ferrari w prestiżowym dwudziestoczterogodzinnym wyścigu Le Mans we Francji w 1966.

 

Wstęp na sens jest bezpłatny, z uwagi na specyfikę kina (sala mieści 32 osób) chęć udziału w pokazie musi zostać zgłoszona poprzez przesłanie maila na adres kontakt@filmklaps.pl

Do zobaczenia na seansie!

 

Link do opisu polskiego zwiastuna:

http://filmklaps.pl/?p=2009

 

Materiały pochodzą ze strony Dystrybutora.