Strona główna Samorząd Kalendarz wydarzeń Klub Filmowy Adwokatów projekcja filmu „Wszyscy...

Kalendarz wydarzeń

53373567_1218163185007947_4520117414460915712_n.jpg

Klub Filmowy Adwokatów projekcja filmu „Wszyscy wiedzą”

Czwartek, 21 Marca 2019

 

Już za chwilę, za kilka dni nadejdzie wiosna.

Może wspólnie poświętujemy Pierwszy Dzień Wiosny?

Z tej okazji zapraszamy na pierwszy w tym roku pokaz Klubu Filmowego Adwokatów.

 

Pokaz odbędzie się 21 marca 2019 roku. o godzinie 20.00. Nie zmieniamy dnia, natomiast zmieniamy miejsce. Tym razem spotykamy się w Kinie Kijów (al. Krasińskiego 34) w Sali Studio 2.

 

Podczas spotkania obejrzymy francusko-hiszpańsko-włoską produkcję „Wszyscy wiedzą” z 2018 r., który wyreżyserował Asghar Farhadi. W rolach głównych występują najgorętsze nazwiska kina hiszpańskiego: Penélope Cruz i Javier Bardem. Film będzie miał premierę w kinach w dniu 15.03.2019 r.

 

Laura, przed laty wyjechała do Argentyny, a dziś powraca do rodzinnego hiszpańskiego miasteczka na ślub siostry. Paco, jej dawny kochanek, jest teraz cenionym winiarzem, również pojawia się na ślubie. Kiedyś tą parę łączyło uczucie, tym razem połączy tragedia: podczas burzowej weselnej nocy znika bowiem nastoletnia córka Laury, Irene. Od tego momentu osadzony w urokliwym, okolonym winnicami miasteczku, całkowicie zmienia nastrój. Fasada sielanki gwałtownie pęka, a zza niej wychodzą rodzinne sekrety, zawiści, namiętności i skrzętnie ukrywane konflikty. Przeszłość nawiedza misternie tkaną opowieść niczym zły duch; burząc przy tym spokój całego miasteczka. Na jaw wychodzą kolejne tajemnice, o których „wszyscy wiedzą”, ale nikt nie chce przerwać zmowy milczenia.

 

Wstęp na sens jest bezpłatny, z uwagi na specyfikę kina (sala mieści 31 osób) chęć udziału w pokazie musi zostać zgłoszona poprzez przesłanie maila na adres kontakt@filmklaps.pl

Do zobaczenia na seansie!

 

Link do polskiego zwiastuna:
https://youtu.be/g_tPH5osx1s

 

Zdjęcia oraz zapowiedź pobrane ze strony dystrybutora.