Strona główna Samorząd Kalendarz wydarzeń SZKOLENIE ZAWODOWE ADWOKATÓW W ZAKOPANEM 7-8...

Kalendarz wydarzeń

tatry-2029265_960_720.jpg

SZKOLENIE ZAWODOWE ADWOKATÓW W ZAKOPANEM 7-8 grudnia 2019 roku

Sobota, 7 Grudnia 2019 - Niedziela, 8 Grudnia 2019

 

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, iż Komisja Doskonalenia Zawodowego Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie organizuje szkolenie zawodowe dla adwokatów w dniach 7-8 grudnia 2019 roku w Zakopanem.  Szkolenie odbędzie się tak jak w latach poprzednich w hotelu Sabała.

Udział w szkoleniu jest równoznaczny z uzyskaniem 12 pkt. szkoleniowych.

W ramach szkolenia planowany jest między innymi wykład SSO Piotra Borkowskiego z zakresu nowelizacji kpc oraz SSO Agaty Wasilewskiej – Kawałek „Zabezpieczenie w postępowaniach o rozwód”.

Szczegółowy program szkolenia zostanie przesłany Państwu w terminie późniejszym.

 

 

W przypadku otrzymania zwrotnej wiadomości o braku miejsc, można dokonać zgłoszenia mailem: ora@adwokatura.krakow.pl, gdyż KIA będzie prowadzić listę rezerwową.

 

 

Wpłatę w kwocie 200 zł należy wykonać na konto Krakowskiej Izby Adwokackiej.

nr konta: 65 1050 1445 1000 0090 3043 5714

z dopiskiem „Zakopane”

 

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po wyczerpaniu limitu system automatycznie poinformuje Państwa o braku miejsc.

 

Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł i kwota ta obejmuje udział we wszystkich wykładach, lunch w sobotę oraz w niedzielę oraz serwisy kawowe w trakcie wszystkich zajęć.

 

Wszystkich zainteresowanych zakwaterowaniem w hotelu Sabała prosimy o bezpośrednie dokonywanie rezerwacji w tym hotelu.

 

W związku z udzielaną przez hotel bonifikatą dla adwokatów proszę o podawanie informacji, iż jesteście Państwo uczestnikami szkolenia KIA.

 

Osoby, które chcą otrzymać fakturę proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z dokładnymi danymi na adres ksiegowosc@adwokatura.krakow.pl

 

Faktury będą wystawiane po szkoleniu.