Strona główna Samorząd Kalendarz wydarzeń WARSZTATY Z ALEXEM W. BARSZCZEWSKIM

Kalendarz wydarzeń

WARSZTATY Z ALEXEM W. BARSZCZEWSKIM

Czwartek, 20 Lutego 2020

 

OKRĘGOWA RADA ADWKACKA W KRAKOWIE

serdecznie zaprasza

 

20 lutego 2020 roku

 

godz. 18.00 – 22:00

WARSZTATY Z ALEXEM W. BARSZCZEWSKIM

 

W ramach naszej akcji zdobywania zasobów na leczenie małych Madzi Małyniuk i Kacperka Ryło zapraszamy chętnych na specjalne zajęcia dyskusyjno-warsztatowe „Skuteczne  zdobywanie zaufania i negocjacje z klientem”, które poprowadzi międzynarodowy konsultant, Alex W. Barszczewski.

 

Zajęcia będą miały w 100% charakter praktyczny, wypracowując w ciągu tych 4 godzin konkretne rozwiązania autentycznych wyzwań i przypadków Uczestników. Będą one istotną okazją do zwiększenia osobistej skuteczności w tym zakresie, co biorąc pod uwagę coraz większą konkurencję jest bardzo ważne nie tylko dla zgodnego z zasadami etyki pozyskania nowych klientów, ale też rozwiązywania wyzwań z dotychczasowymi.

 

Alex W. Barszczewski zadeklarował przeprowadzenie tego warsztatu całkowicie bezpłatnie, jedyne o co wspólnie prosimy, to dobrowolne datki na terapię Kacperka i równie dobrowolne pobieranie zestawów testowych do sprawdzenia ewentualnej zgodności genetycznej z Madzią, która pilnie poszukuje dawcy szpiku.

 

Zebraniem i przekazaniem datków zajmie się wydelegowany przedstawiciel Rady.

 

 

Warsztaty odbędą się

w sali wykładowej im. dr. Stefana Kosińskiego,
 ul. Batorego 17, II piętro w Krakowie

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zwracamy się z prośbą o zapisy na warsztaty poprzez kliknięcie w poniższy link:

 

>> ZAPISY NA WYKŁAD <<

BRAK WOLNYCH MIEJSC!

 

workshop-1345512_960_720.jpg