Strona główna Samorząd Kalendarz wydarzeń WYJAZD SZKOLENIOWO - INTEGRACYJNY SZCZAWNICA 2019

Kalendarz wydarzeń

WYJAZD SZKOLENIOWO - INTEGRACYJNY SZCZAWNICA 2019

Piątek, 31 Maja 2019 - Niedziela, 2 -1 2019

 

WYJAZD SZKOLENIOWO-INTEGRACYJNY

SZCZAWNICA  2019

31 maja do 2 czerwca 2019r.

 

(Szkolenie obejmuje 8 pkt zaliczanych do obowiązkowego doskonalenia zawodowego adwokatów – uchwała NRA nr 57/2011 z dnia 19 listopada 2011 r. doskonalenia zawodowego adwokatów)

 

Uprzejmie informujemy, iż Komisja Doskonalenia Zawodowego oraz Komisja #Nowoczesna Adwokatura Krakowskiej Izby Adwokackiej organizują wyjazd szkoleniowo-integracyjny do perły Pienin - Szczawnicy. W programie także specjalnie dla nas  koncert jazzowy w legendarnej Muzycznej Owczarni.

 

SZKOLENIE ODBĘDZIE SIĘ W  ELEGANCKIM HOTELU NAWIGATOR

 

Hotel oferuje pokoje 2 osobowe – a w odpowiedniej wersji zgłoszenia możecie Państwo wybrać współlokatora (opcja 1), ewentualnie liczyć na doskonały przydział z urzędu na zasadach losowych przez ORA J (opcja2) .

 

Więcej szczegółów na stronie Hotelu - http://www.szczawnicanawigator.pl/pl/

 

 

 

PROGRAM SZKOLENIA

 

                                                                                             

31 maja (PIĄTEK) 2019

 • od godz. 15:30 - rejestracja uczestników szkolenia oraz zakwaterowanie w Hotelu Nawigator.
 • 17:00-18:30 – szkolenie „ Tajemnica adwokacka – postępowanie adwokata
  w przypadku prób zwolnienia” – adw. Paweł Gieras
 • od godz. 19:30 - kolacja wraz z wieczorem integracyjnym w Dworku Gościnnym* http://www.dworekgoscinny.pl/pl/

 

1 czerwca (SOBOTA) 2019

 • 7:30-10:30 - śniadanie w hotelu
 • 11.00 - 17.00 - wycieczki fakultatywne – wyprawa rowerowa  do Czerwonego Klasztoru  lub wyjście na Trzy Korony.  Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wypożyczenia busa i przejazd do Niedzicy lub Czerwonego Klasztoru.
 • 18:00 – 19:00 - obiadokolacja w hotelu
 • 19:15 - wyjazd autokarem do Jaworek
 • 20:00 - koncert zespołu Old Bass Line w jedynej w swoim rodzaju Muzycznej Owczarni  w Jaworkach **( po koncercie będzie czas na krótką biesiadę w tym magicznym miejscu).

 

2 czerwca (NIEDZIELA) 2019

 • 7.30-9:30 - śniadanie w hotelu
 • 9:30 -11:30 - szkolenie „Ostatnie zmiany w postępowaniu administracyjnym” adw. Aleksander Gut (ok. 10.30 przerwa kawowa)
 • 12:00 - wymeldowanie z Hotelu i niestety powrót do rzeczywistości

Całkowity koszt szkolenia dla adwokatów wynosi 480 zł a dla osób spoza adwokatury 590 zł i obejmuje:

 • 2 noclegi
 • wyżywienie podane w programie
 • piątkowe disco (bez alkoholu)
 • przejazd do Muzycznej Owczarni

Krakowska Izba Adwokacka zapewnia ze swojej strony : 

 • organizację szkolenia
 • oprawę muzyczną (DJ podczas wieczoru w piątek)
 • oraz koncert w Muzycznej Owczarni.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE PRZYGOTOWANY PROGRAM SPRAWI WIELE RADOŚCI I NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ ZARÓWNO DOŚWIADCZONYM JAK I POCZĄTKUJĄCYM UCZESTNIKOM TEGO TYPU IMPREZ :)

 

*** wycieczka autokarem w dniu 1.06.2019 – dodatkowo płatna – prosimy o zgłaszanie zainteresowania w formularzu ( w zależności od ilości zgłoszeń)

 

**** faktury za szkolenie będą wystawiane przez KIA po zgłoszeniu tego w formie mailowej  ksiegowosc@adwokatura.krakow.pl z podaniem wszystkich niezbędnych danych po odbytym szkoleniu

 

 

 

PEŁNE ZGŁOSZENIE NA WYJAZD TO:

 

PRZYSŁANIE MAILEM ODPOWIEDNIEJ WERSJI ZGŁOSZENIA NA ADRES: ORA@ADWOKATURA.KRAKOW.PLOPCJA 1 LUB OPCJA 2 

 

DOKONANIE OPŁATY NA NUMER RACHUNKU BANKOWEGO ORA W KRAKOWIE
65 1050 1445 1000 0090 3043 5714 w kwocie dla adwokata 480 zł a dla osób spoza Adwokatury 590 zł za osobę z dopiskiem Szczawnica – imię i nazwisko

(DO DNIA 06. 04.2019 ROKU I DOŁĄCZENIE DOWODU OPŁATY DO MAILA)

 

 

WYSYŁAJĄC MAIL ZE ZGŁOSZENIEM NIE MA JUŻ ODWROTUJ.. JEDZIESZ DO SZCZAWNICY.. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA..KAŻDY Z PAŃSTWA OTRZYMA WIADOMOŚĆ ZWROTNĄ POTWIERDZAJĄCĄ UCZESTNICTWO
W SZKOLENIU

 

 

* tu zmusimy Państwa do wysiłku fizycznego, wręcz wspinaczki wysokogórskiej – dojście do Dworku to ok. 300 m pod górę –….zabawa do białego rana przy muzyce DJ – a na specjalne życzenie nie wykluczamy góralskich tematycznych rytmów

 

 

**Wystąpi Marian Pawlik - "OLD BASS LINE" (Marian Pawlik to wybitna postać polskiej sceny muzycznej, nie tylko tej jazzowej, jest bowiem znany szerszej publiczności jako współzałożyciel i kompozytor przebojów grupy Dżamble. Na co dzień nie tylko gra na kontrabasie, ale jest również lutnikiem, na którego instrumentach grają muzycy na całym świecie. Współpracował z wieloma znakomitymi artystami, takimi jak: Janusz Muniak, Tomasz Stańko, Zbigniew Seifert, Zbigniew Namysłowski, Michał Urbaniak, Jerzy Bartz, Andrzej Zaucha, Ryszard Styła, Aga Zaryan. OLD BASS LINE to nawiązanie do twórczości doskonałych kontrabasistów jazzowych, dlatego w repertuarze grupy znajdziemy kompozycje Paula Chambersa, Rona Cartera, Scotta LaFaro, Oscara Pettiforda oraz utwory własne. Muzyk zaprosił do współpracy młodszych, ale już uznanych artystów – pianistę Kubę Płużka, perkusistę Michała Hellera i saksofonistę Bartłomieja Noszkę.)

pieniny-szczawnica-jaworki6.jpg