Strona główna Samorząd Kalendarz wydarzeń XIII Bieszczadzki Rajd Adwokacki

Kalendarz wydarzeń

XIII Bieszczadzki Rajd Adwokacki

Czwartek, 7 Października 2021 - Niedziela, 10 Października 2021

 

Z a p r o s z e n i e


Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami i przyjaciółmi na XIII Bieszczadzki Rajd połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach 7 - 10 października 2021 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku

 

Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w latach ubiegłych, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można piękną panoramę Jeziora Solińskiego. W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem przewodnim będzie „HAWAJSKIE PARTY”. Każdy z uczestników będzie mógł zatańczyć w rytmach gorącej muzyki. Mile widziane będą odpowiednie stroje. W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy odwiedzić Wysokie Bieszczady z malowniczym szklakiem na Duże Jasło. Po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo. Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy w poszukiwaniu jesiennych krajobrazów, a wieczorem pożegnamy Polańczyk na biesiadzie grillowej.


Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 790 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 20% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci od 4 lat do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa. Finansowego wsparcia udzieliła Naczelna Rada Adwokacka jako współorganizator i sponsor wydarzenia.
Bieszczady zyskały bardzo na popularności, lepszy standard ośrodka z którym współpracujemy oraz bardzo atrakcyjny program imprezy powodują, że pomimo starań organizatorów cena wydarzenia wzrosła w stosunku do lat ubiegłych.


Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 17 września 2021 r.


Wpłaty należy dokonać na nr konta:
Agencja Turystyczna "Bieszczady Adventure" Daniel Wojtas Berezka 68 38-610 Polańczyk
52 1020 2980 0000 2102 0018 0463

PKO BP


W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 7 - 10.10.2021” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.


W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 17 września 2021 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem.


Faktury „VAT MARŻA” dla uczestników Rajdu wystawia Hotel. Faktura zostanie wystawiona jeżeli najpóźniej w terminie 7 dni od dokonania wpłaty, zostaną podane pełne dane potrzebne do wystawienia faktury na adres mailowy: daniel@krainawilka.pl W innym przypadku wpłata w całości zostanie zaksięgowane jako sprzedaż indywidualna bez możliwości wystawienia faktury.


Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia. Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail:

 

ora.rzeszow@adwokatura.pl – w terminie do dnia 17 września 2021 r.

 

(ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń dokonanych wraz z opłatą za rajd). Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.


Impreza z uwagi na obostrzenia związane ze stanem pandemii COVID-19 odbędzie się w reżimie sanitarnym.


W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu powitalnego.


Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512 293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl.


Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się również na stronach internetowych:www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl.


Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.


Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy
Za Komitet Organizacyjny


Dziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej
adw. Marcin Cichulski


Przewodniczący Komisji
Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA
adw. Stanisław Estreich


Komandor Rajdu
adw. Paweł Surmacz

 

karta zakwaterowania

formularz

program